Рейтинг найкращих швейних машинок для дому

Практично кожна домогосподарка легко знайде застосування для побутової швейної машинки. Якщо вам потрібно підшити занадто довгі штани, переробити старі джинси в шорти, замінити зламану змійку на спідниці, зробити комплект білизни з вподобаної тканини, самостійно пошити сукню на випускний вечір або просто повозитися з текстилем заради релаксу, машинка для шиття буде просто незамінна. Однак багатьом може бути складно зрозуміти, яку швейну машину купити під свій рівень кравецьких навичок та коло робіт, враховуючи величезну кількість моделей доступних на ринку, тому ми взяли на себе завдання зробити список із трьох кращих швейних машин, на нашу думку.

Давайте відразу домовимося, що цей список буде не про найдешевші і не про найдорожчі швейні машинки. У жодному разі ні! Це було б занадто банально. Тим більше, що відсортувати товари за ціною ви завжди зможете й самі. У нашому списку фігуруватимуть машинки для шиття, які виділяються на тлі своїх конкурентів кращим балансом якості та оснащеності, звичайно ж у рамках своєї цінової категорії, і коштують помітно дешевше за моделі з аналогічними параметрами.

Багато покупців очікують, що дорогі машинки будуть найкращими, але це далеко не завжди так. Тим більше, що далеко не всі готові витрачати кошти на дорогу машинку для шиття, і не всім вона потрібна в принципі. Тому ми обрали найкращі моделі у трьох умовних категоріях: 1) Найкраща швейна машинка для початківців і тих хто шиє час від часу; 2) Найкраща швейна машинка для просунутих домашніх кравців; 3) Найкраща з недорогих швейна машинка для ательє та креативних швачок.

Кращий вибір для новачків

VERITAS JANIS
$135 (5 180 грн. на момент публікації)

[ Категорія:  Електромеханічні машинки    |    Човник:  Вертикальний    |    Створення петлі:  Напівавтоматичне    |    Видів рядків:  8 ]

Проста не означає погана! Саме під таким гаслом ми презентуємо першу швейну машинку з нашого списку. Veritas Janis має все найнеобхідніше для вирішення звичайних побутових завдань, наприклад припасування та ремонту одягу. І з цією швейною машинкою вам точно не доведеться платити за модні функції, якими ви, можливо, навіть не будете користуватися. Все оснащення у цієї моделі стандартне: важіль реверсу, регулятор натягу верхньої нитки, ручний ниткообрізувач на корпусі, вільний рукав, вбудована підсвітка голки та шпуленамотувач.

Ми думаємо, що Veritas Janis ідеально підійде будь-якому новачкові, оскільки її легко підготувати до роботи. Зокрема, чіткі інструкції із заправки верхньої нитки проілюстровані прямо на корпусі цієї машинки для шиття, а з метою вибору рядка передбачено лише один диск. Довжина стібка та ширина зигзагу у даної моделі фіксовані, тобто відсутні окремі регулятори для їх встановлення, але в якості альтернативи передбачено по три види прямих і зигзагоподібних рядків, з різною довжиною та шириною стібка, які подані у вигляді окремих швейних операцій. Крім прямої строчки і звичайної строчки зигзаг, ця швейна машинка також може виробляти по парі підшивочних, еластичних та декоративних швів. Також є програма виметування петлі за 4 етапи та можливість шити подвійною голкою. Можна констатувати, що базова комплектація та не перевантаженість зайвими функціями роблять Veritas Janis більш ніж доступною для всіх бажаючих мати вдома надійну та компактну помічницю у шитті.

Кращий вибір для швачок з досвідом

MINERVA M23Q
$165 (7 605 грн. на момент публікації)

[ Категорія:  Електромеханічні машинки    |    Човник:  Горизонтальний    |    Створення петлі:  Автоматичне    |    Видів рядків:  31 ]

Minerva M32Q – культова модель в середовищі домашніх кравців. Ця машинка для шиття повністю виправдовує репутацію топа за свої гроші. Посудіть самі, за ціну в півтора рази меншу за своїх конкурентів ви отримаєте швейну чарівницю, оснащену, крім стандартних опцій, посиленим транспортером тканини та важелем його відключення (для штопки, пришивання ґудзиків чи стьобання), збільшеною висотою підйому притискної лапки та регулятором для налаштування її тиску на тканину (для шиття матеріалів різної щільності та товщини), горизонтальним човником з верхнім завантаженням шпульки і можливістю контролювати кількість нижньої нитки, що залишилася. Ще вас порадує наявність вбудованого нитковдівача – функції, яка спрощує роботу по заправці голки.

Minerva M32Q також пропонує широкі можливості налаштування зовнішнього вигляду рядка. З цією метою передбачено два окремі регулятори для встановлення довжини стібка та ширини зигзагу. При цьому ширина зигзагу збільшена до 6 міліметрів. До того ж, використовуючи регулятор ширини стібка, можна відхиляти голку вліво або вправо від її початкового центрального положення. Ця функція може стати в нагоді при створенні декоративних рядків або підшиванні країв. Усього ж дана модель має у своєму розпорядженні набір з 31 виду рядків, чого більш ніж достатньо для домашнього шиття. Minerva M32Q також має функцію автоматичного створення петлі під гудзик за один крок. І ця одна з небагатьох електромеханічних швейних машин, яка може виметувати справді гідної якості білизняні петлі. Підсумовуючи, ми скажемо, що представлена машинка для шиття повністю виправдовує свою ціну. І якщо вартість Minerva M32Q вписується у ваш бюджет на покупку, то ми точно рекомендуємо придбати цю модель.

Кращий вибір для креативних швачок

MINERVA MC110PRO
$312 (11 980 грн. на момент публікації)

[ Категорія:  Комп'ютерні машинки    |    Човник:  Горизонтальний    |    Створення петлі:  Автоматичне    |    Видів рядків:  93 ]

Якщо ви серйозно ставитеся до шиття, то Minerva MC110Pro готова стати вашою вірною супутницею в справі. Це дивовижно доступна комп'ютеризована швейна машина, яка має все теж оснащення, що і Minerva M32Q, але налічує у своєму розпорядженні велику бібліотеку у 93 видів стібків, з якими ви можете дати повну волю творчості. А ще ця модель здатна виметувати в автоматичному режимі цілих 7 видів петель для гудзиків. Ви також зможете шити подвійною голкою. І не тільки прямі рядки, як на електромеханічних швейних машинках, але також виробляти зигзагоподібні та декоративні рядки, за рахунок збільшеної ширини зигзагу.

Комфорт шиття у Minerva MC110Pro також виведений на новий рівень. Зокрема, на панелі цієї швейної машинки розміщено кнопку старт/стоп, кнопку реверсу і повзунок для обмеження швидкості. Такі елементи керування дозволяють контролювати роботу машинки для шиття навіть без залучення ножної педалі і багатьом швачкам це до вподоби. Дана модель ще має такі практичні фішки як функція кругового закріплення рядка, для акуратної фіксації шва на тонкій тканині, і голковий позиціонер, який після завершення шиття автоматично зупиняє голку в крайньому верхньому або нижньому положенні, щоб швачці не доводилося робити це вручну. Вам також сподобається двопозиційний важіль підйому притискної лапки для зручного розміщення на голковій пластині товстих тканинних пакетів. В цілому, якщо ви хочете мати великий вибір рядків і працювати з комфортом, то вам безперечно варто розглянути Minerva MC110Pro в якості пріоритетної покупки без великих інвестицій.