Доброго дня! Очевидно, ви знаходитесь тут оскільки хочете дізнатися трохи більше про наш проект, перш ніж прийняти рішення про подальшу співпрацю. У такому разі, дозвольте нам трохи розповісти про те, хто ми і про наші цінності. Наша компанія була заснована у вже далекому 2009 році фахівцями, які досить довгий час були частиною легкої промисловості України та не з чуток знали про всі проблеми галузі у плані відсутності недорогої, але при цьому надійної швейної техніки та комплектуючих. Тому, починаючи роботу ми поставили собі за мету задовольнити потребу швейних виробництв у якісному обладнанні, а також допомогти розвивати швейний бізнес талановитим кравцям, забезпечуючи демократичні ціни на професійні швейні машини. В рамках доступності покупок для швачок з регіонів та з урахуванням загальносвітового тренду на електронну комерцію, ми також запустили сучасний та зручний швейний інтернет-магазин з доставкою замовлень по всій території України.

На даний момент основна частина нашої діяльності зосереджена на дистрибуції та продажу промислового швейного, вишивального, прасувального та розкрійного обладнання, комплектуючих, витратних матеріалів та запчастин. Для корпоративних клієнтів ми також реалізуємо комплексне оснащення швейного виробництва та постачання швейних автоматів за контрактом. Ключовим аспектом нашої роботи є довгострокове співробітництво з фабриками-виробниками швейного обладнання, які мають виняткову репутацію, що виробляють сертифіковану техніку в рамках міжнародних технічних стандартів та забезпечують високу якість продукції.

Слід зазначити, що наша компанія є офіційним дилером в Україні провідних японських та китайських виробників обладнання для шиття, а саме Typical, Jack, Minerva, Juki, Baoyu, Shunfa, Ricoma, Precious, Type Special, а також відомого виробника обладнання для волого-теплової обробки текстильних виробів – турецького бренду Silter. Завдяки роботі з фабриками без посередників, логістикою зафрахтованими морськими контейнерами та зберіганню обладнання на власних складах, ми готові запропонувати нашим клієнтам класну швейну техніку за розумною ціною, з мінімальною доданою вартістю.

Що стосується обслуговування, ми прагнемо надати дійсно найкращий досвід для всіх наших клієнтів: вичерпну інформацію про товар, консультації щодо вибору обладнання, різні способи доставки та оплати, оперативне виконання замовлень, необхідну технічну документацію та післяпродажний сервіс. Працюючи з нами, ви зможете спертися на команду професіоналів з механіків, менеджерів, логістів та технічних фахівців, готових допомогти вам оснастити швейний бізнес будь-якого масштабу – від портнівської студії до швейної фабрики. Вже більше 3500 задоволених клієнтів є найкращим підтвердженням нашої філософії продажів – інтереси покупця насамперед. Ми орієнтуємось на вирішення завдань наших клієнтів, допомагаючи зробити кращу можливу покупку в рамках бюджету та не витрачати гроші на непотрібні товари. За останні десять років ми оснастили велику кількість швейних виробництв, накопичивши безцінний досвід та знання у цій сфері.

Адміністративний офіс компанії розташований в Києві, основний склад в Одесі. Магазини-шоуруми представлені в наступних містах: Одеса, Дніпро, Хмельницький, Львів, Чернівці. Швейне обладнання також можна придбати в нашому інтернет-магазині, асортимент якого представлений більш ніж 2000 найменуваннями промислових та побутових швейних машин, комплектуючих, витратних матеріалів та запчастин, зібраних в одному місці. А якщо у вас виникнуть питання щодо вибору швейної техніки, допомогти вам зможуть наші механіки та технічні фахівці, які добре знають технології пошиття виробів та розбираються в обладнання та нюансах його налагодження та експлуатації. Правильно підібране обладнання вже половина шляху до успіху.

Ми дотримуємось своїх зобов'язань перед нашими клієнтами, тому все представлене обладнання має гарантію. Гарантійний талон – ваша страховка на випадок виникнення несправностей, який додається до кожного товару разом із покупкою. Гарантійне обслуговування здійснюється досвідченими майстрами у нашому сервісному центрі. Для всіх наших клієнтів також доступна технічна підтримка протягом гарантійного періоду і навіть після його закінчення. Наші менеджери допоможуть вам підібрати розхідники, переналагоджувальні комплекти та додаткове технологічне оснащення, сумісне з раніше придбаним обладнанням.