Silter SY PC 200, тефлонова накладка на підошву праски
- Опис
- Характеристики
- Відгуки3
Silter SY PC 200 – накладка на праску для захисту тканини. Дана модель підходить для професійних прасок Силтер, а саме моделей ST/B 200, ST/B 200 S і ST/B 200 H. Представлений аксесуар дозволить вам запобігти появі на темних і делікатних тканинах характерних блискучих ділянок, тим самим позбавивши від необхідності гладити одяг навиворіт або використовувати марлю. Така тефлонова накладка на підошву праски також оберігає ворсисті та смісові тканини з вмістом еластану від спікання полімерів. Ця накладка на праску ще захищає підошву від нагару та механічних пошкоджень, які можна отримати під час прасування одягу зі змійками, кнопками та іншою металевою фурнітурою.
Подібна накладка для праски швидко встановлюється на підошву та надійно фіксується на ручці обладнання за допомогою пружини. Сам шар тефлону нанесено на алюмінієву основу. Така дуже гладка поверхня має антипригарні властивості і відмінно ковзає. Завдяки безлічі невеликих отворів, пара від праски може безперешкодно проходити крізь накладку, лише мінімально конденсуючись у вологу.
Бренд | Silter |
Категорія | Накладки |
Матеріал | Тефлон, Алюміній |
Вага | 0.25 кг |
Габарити | 26 × 14 × 2 см |
Відгуки про Silter SY PC 200, тефлонова накладка на підошву праски
3 | ||
0 | ||
0 | ||
0 | ||
0 |

Насадку брала разом з праскою. Користуюся їй дуже часто – корисна штука. Хоч насадка і з'їдає трохи температури від праски, але підошва в ній ковзає набагато краще. Для чого тонко і делікатного типу шовку саме незамінна річ.
Подруга подсказала что есть такая чудесная вещь как тефлоновая насадка. Когда что-то тонкое или деликатное глажу, одеваю накладку и вуаля, можно гладить любые ткани, без риска. С паром тоже глажу без проблем. Эта насадка кстати универсальная, мне когда парик неохота греть перед работой, глажу обычным бытовым утюгом, на него она также хорошо подходит как и на Силтеровский утюг
Товари зі схожими характеристиками Порівняти все